גלובל רכב Telematics השוק מגמות עולמיות, נתח שוק, גודל התעשייה, צמיחה, הזדמנויות ותחזית שוק – 2021 ל 2027

מערכות הטלמטיקה עוסקות בתקשורת (שליחה, קבלה ואחסון מידע) בנוגע לרכב. הם גם אוספים מידע מחיישנים שונים על הלוח, כגון מהירות רכב, מערכת בלימה, ADAS, כריות אוויר, ומערכת בקרת שידור
אסיה פסיפיק הובילה את השוק הכולל עם נתח של 34.6% בשנת 2017. צפון אמריקה התפתחה כשוק השני במעלה של הטלמטיקה של הרכב, ואחריו אירופה.

תמונת מצב בשוק
דו "ח שפורסם לאחרונה על ידי מחקר שוק OMR, שכותרתו" גודל שוק Telematics הרכב העולמי, מעמד ותחזית 2022 " נותן סקירה של שוק Telematics הרכב הכולל. סעיף זה שופך אור על מנהלי התקנים ואילוצים המשפיעים על הצמיחה. זה מאפשר למשתמשים להבין את החסרונות השונים וכיצד הם עלולים לעכב את הפיתוח לאחר מכן. קטע זה נחשב לאחד הקטעים החשובים ביותר של הדו " ח, שכן הוא מסייע לקוראים להבין את ההשפעה של גורמים מאקרו ומיקרו-כלכליים שונים על הפיתוח. תפקידם של מגזרים שונים, כולל בקנה מידה קטן בקנה מידה גדול, בהתרחבות נדונה גם בדו " ח. בנוסף, מומחי התעשייה הציגו את המגמות הנוכחיות ואת הסיכויים, אשר עשויים לסייע לצמיחה בשנים הקרובות.
גודל שוק הטלמטיקה של הרכב העולמי צפוי להגיע ל-205640 מיליון דולר עד 2027, מ-50430 מיליון דולר בשנת 2020, ב-CAGR של 21.7% במהלך 2021-2027.

ההשפעה של התפרצות Covid-19
חלק זה של הדו "ח בחן את המצב הכללי של תרחיש Covid והציע תובנות חשובות על השינויים בשיבוש שרשרת האספקה, תנודות בביקוש וכו'. האנליסטים התמקדו גם בצעדי המפתח שהחברות בוחרות לעמוד בתרחיש הקשה.

ניתוח מחלקתי
הדו " ח מחולק למקטעי מוצר ויישום. החוקרים תיעדו את כל המוצרים הקיימים כיום בשוק הטלמטיקה של הרכב. הם גם לשפוך אור על חידושים מוצר חדש משיקה על ידי שחקני המפתח. בניתוח הסגמנטלי, האנליסטים סיפקו נתוני תחזית הכנסות המבוססים על סוג ויישום לתקופה 2016-2027. הם דנו גם על קצב הצמיחה והפוטנציאל של כל קטע לתקופה 2016-2027.

נתוני התפלגות טלמטיקה רכב לפי סוג
Plug And Play Telematics
טלמטיקה להתקין Hardwired

נתוני התפלגות טלמטיקה רכב לפי יישום
מכונית נוסעים
Lcv-רכב מסחרי קל
HCV-רכב מסחרי כבד

ניתוח אזורי
האזורים המשמעותיים הנלמדים בדו " ח המחקר כוללים את צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק, מרכז ודרום אמריקה, והמזרח התיכון ואפריקה. בסעיף זה של הדו " ח, המומחים חקרו תחומים שונים התורמים לפיתוח ויכולים להציג סיכויי צמיחה רווחיים עבור היצרנים בשנים הקרובות. הדו " ח גם מספק נתוני מכירות ותחזית הכנסות מבחינת אזור ומדינה לתקופה 2021-2027.
נוף תחרותי
קטע זה מתמקד שחקני המפתח הפועלים בתעשייה. זה מדגיש את כל הפעילות הנוכחית והעתידית על ידי היצרנים הבולטים. על ידי הבנת יוזמות שונות הננקטות על ידי שחקנים שונים, הקוראים יקבלו את היכולת להתיישב על בחירות עסקיות נכונות. מחברי הדו " ח סיפקו נתוני הכנסות מדויקים של החברות לתקופה 2016-2021. הלקוחות בטוח כדי לקבל את היד על העליונה ברגע שהם מקבלים את האחיזה של דו " ח זה. שחקני מפתח למדו בדו " ח המחקר כוללים
Agero
Airbiquity
קונטיננטל
Verizon
Visteon
טרימבל
מאסטרנאוט
Tomtom International
Telogis

שאלות נפוצות
אילו גורמים יאתגרו את צמיחת שוק הטלמטיקה של הרכב
איזה קטע סוף שימוש יתרחב ב CAGR המהיר בשוק Telematics הרכב
אשר הם השחקנים המתעוררים בשוק Telematics הרכב
כמה מרוכז הוא שוק הטלמטיקה הרכב
אילו גורמים תורמים באופן חיובי לצמיחת שוק הטלמטיקה של הרכב?

אודותינו:

אוריון שוק דוחות (OMR) מאמץ לספק תערובת בלעדית של מחקר שוק איכותי וכמותי דוחות ללקוחות ברחבי העולם. הארגון שלנו מסייע הן לארגונים בינלאומיים והן לארגונים מקומיים לחזק את העסק שלהם על ידי מתן תובנות שוק מעמיקות ומגמות שוק עתידיות אמינות ביותר. הדוחות שלנו עוסקים בכל ההיבטים העיקריים של השווקים המספקים תובנות והשקפת שוק ללקוחות גלובליים.

צור קשר:

שם החברה: דוחות שוק אוריון
איש קשר: מר Anurag Tiwari
דוא " ל: info@orionmarketreports.com
צור קשר מספר: +91 780-304-0404

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *