שוק המכשור הרפואי המחובר (השפעת COVID-19) ציוד בריאות, נקודות עיקריות, ביקורות מומחים 2020-2026

דו"ח שוק המכשור הרפואי הגלובלי המחובר מספק סקירה עסקית, מגמות שוק, אתגרים בתעשייה ותחזית לשנים 2021-2026

הדו"ח מספק ניתוח אסטרטגי של שוק המכשור הרפואי המחובר ואומדני הצמיחה לתקופת התחזית 2021 עד 2026. הדו"ח מציע תובנות איכותיות וכמותיות וניתוח מפורט של גודל השוק ושיעור הצמיחה עבור כל הפלחים האפשריים בשוק. דוח זה מתמקד במניעים העיקריים, במגבלות, בהזדמנויות ובאיומים על שחקני מפתח. הדו"ח מתמקד גם במגמות שוק המכשירים הרפואיים המחוברים, הנפח והערך ברמה הגלובלית, ברמה האזורית וברמת החברה.

שוק המכשור הרפואי המחובר הוערך ב -28.24 מיליארד דולר בשנת 2020, והוא צפוי להגיע ל -94.32 מיליארד דולר עד 2026, ברמה של 18.92% CAGR במהלך תקופת התחזית מ -2021 עד 2026.

קבל דוגמא חינם של דוח שוק זה עכשיו @ 

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906030/connected-medical-device-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=G88

חברות מובילות הפועלים העולמיים המכשור רפואי Connected השוק צדודית בדו"ח הם: מדטרוניק, Koninklijke Philips NV, חברת בוסטון סיינטיפיק, מעבדות אבוט, Garmin בע"מ, קוואלקום התאגדות, Inc. הבינלאומי Honeywell, סטנלי בלק אנד דקר, Inc. (סטנלי בריאות), NXP Semiconductors NV

נוף תחרותי

-מרץ 2020-רויאל פיליפס הכריזה על מערכת Engagement HealthSuite שהיא מערכת משולבת ומודולרית של יכולות מבוססות סטנדרטים התומכות בפיתוח הצעות בריאות דיגיטליות, כולל יכולות חדשות לתהליכי עבודה AI מנוהלים מבוססי ענן ויכולת פעולה הדדית של DICOM. HealthSuite System of Engagement מסייעת למגוון רחב של יישומי בריאות מחוברים של פיליפס ושל צד שלישי, כולל יישום מבוסס ענן חכם המחבר בין ספקי שירותי בית, רופאים ומשלמים למטופלים במהירות וביעילות לנתונים קריטיים בין התקנים ומיקומים מחוברים.
– פברואר 2020 – GE Healthcare הציגה שירות אבטחת סייבר המשלב מומחיות במכשור רפואי, בינה מלאכותית וכלים לניהול תהליכים כדי לסייע למכשירים הרפואיים המחוברים בקבוצות בית החולים להילחם באיומי אבטחת סייבר. צוות SOC מספק ניטור והתראה ותיקון של מכשירים רפואיים מחוברים במסגרת חוזה שירות GE Healthcare.
פילוח שוק לפי יישומים , מכסה:

צרכנים (מטופלים) ניטור
מכשיר לביש התקן
מוטבע פנימית

ניתוח אזורי לשוק המכשור הרפואי המחובר:

צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אסיה-פסיפיק, אפריקה ואירופה ואחרים נחקרו בהרחבה בהתבסס על פרמטרים שונים של עסקים כגון סוג, גודל, יישום ומשתמשי קצה. שוק המכשור הרפואי המחובר העולמי מוצג לקריאת נישה. הדוח מציג תיקים של אסטרטגיות שונות ושיטות עבודה מומלצות השולטות על עסקים. כמה מתודולוגיות מכירה ישימות נכללו בדוח מחקר זה, שיכולות להשפיע על תפוקת העסק.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906030/connected-medical-device-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/discount?Mode=G88

נקודות עיקריות המכוסות ב- TOC:               

סקירה כללית:  לצד סקירה רחבה של שוק המכשור הרפואי הגלובלי העולמי, פרק זה נותן סקירה כללית של הדו"ח בכדי לתת מושג על טיבו ותכניו של המחקר.

ניתוח אסטרטגיות של שחקנים מובילים:  שחקני שוק יכולים להשתמש בניתוח זה כדי להשיג יתרון תחרותי על פני מתחריהם בשוק המכשור הרפואי המחובר.

מחקר על מגמות שוק מרכזיות:  חלק זה של הדוח מציע ניתוח מעמיק יותר של המגמות האחרונות והעתידיות של שוק המכשור הרפואי המחובר.

תחזיות שוק:  לרוכשי הדוח תהיה גישה לאומדנים מדויקים ומאומתים של גודל השוק הכולל מבחינת ערך ונפח. הדו"ח מספק גם צריכה, ייצור, מכירות ותחזיות אחרות לשוק המכשור הרפואי המחובר.

ניתוח צמיחה אזורית:  כל האזורים והמדינות הגדולות סוקרו בדוח. הניתוח האזורי יעזור לשחקני השוק להתחבר לשווקים אזוריים שלא נחקרו, להכין אסטרטגיות ספציפיות לאזורי יעד ולהשוות את הצמיחה של כל השווקים האזוריים.

ניתוח שוק:  הדוח מספק תחזיות מדויקות ואמינות לגבי נתח השוק של פלחים חשובים בשוק המכשור הרפואי המחובר. משתתפי השוק יכולים להשתמש בניתוח זה לביצוע השקעות אסטרטגיות בכיסי צמיחה מרכזיים של שוק המכשור הרפואי המחובר.

מתודולוגיית מחקר:

דו"ח שוק המכשור הרפואי המחובר כולל הערכה של גודל השוק לערך (מיליון דולר) והיקף (מ"ר). גישות מלמעלה למטה ולמטה כלפי מטה שימשו לאומדן ולאמת את גודל השוק של שוק מכשירים רפואיים מחוברים, כדי לאמוד את גודל שווקי המשנה התלויים אחרים בשוק הכולל.

שחקני מפתח בשוק זוהו באמצעות מחקר משני, ונתחי השוק שלהם נקבעו באמצעות מחקר ראשוני ומשני. כל אחוז האחוזים, הפיצול והתפלגות נקבעו באמצעות מקורות משניים ומקורות ראשיים מאומתים.

כיצד חישבנו את ההשפעה של Covid-19 בדוח שלנו:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה הזרם והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אנו מציעים גם התאמה אישית של דוחות המבוססים על דרישת הלקוח הספציפית:

1- ניתוח ברמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

2- ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני מפתח מרכזיים.

3- 40 שעות אנליסט חינם כדי לכסות כל נקודות נתונים אחרות

עלינו:

MarketInsightsReports מספק מחקר שוק מאוגדים על אנכים התעשייה כוללבריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשיה כבדה,וכו ' MarketInsightsReports מספק כיסוי מודיעיני השוק הגלובלי והאזורי, נוף השוק 360 מעלות אשר כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *